KOORDINÁTOR KVALITY

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte praxi v oblasti kvality v automotive a domluvíte se anglicky? Máte zkušenost s vedením lidí? Nyní obsazujeme pozici KOORDINÁTOR KVALITY, který bude zodpovídat jak za zákaznickou tak dodavatelskou oblast. Co je náplní práce:

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Strojírenství
Průmysl

Další volná místa

Koordinátor výrobní linky (smaltovací/lakovací linky) Pracoviště: Nádražní č.p. 50, Mariánské Údolí. Další informace o pracovním místu: - zodpovídat za dodržování technologického postupu - zodpovídat za vyráběnou kvalitu - provádět drobné opravy - operativně řešit vzniklé problémy na lince a na ...
MORA MORAVIA, s.r.o. Hlubočky, Inzerováno včera

KOORDINÁTOR (COORDINATOR FACILITY) A16 a:14/11/2017 Náplň práce: - správa a řízení provozu údržby zejména těchto zařízení: vzduchotenika, klimatizace, strojovny chlazení, výroba a rozvod stlačeného vzduchu, páry, rozvod zemního plynu, požární systémy, plynové kotelny - spolupráce s ...
HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o. Nižní Lhoty, Inzerováno před 2 dny

Koordinátor řidičů Pracoviště: Krapkova č.p. 1159/3, Olomouc. Vhodné i pro OZP. Požadujeme znalost dopravního trhu, raal, timocom, praxe výhodou, práce s PC, chuť pracovat, energičnost, loajálnost. Nabízíme 16 benefitů (např. stravenky, mobilní telefon, příspěvky, ...
FEE Transport s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 3 dny