LABORATORNÍ TECHNIK

Pracovní místo ( LABORATORNÍ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Analytická práce v laboratoři může být velmi zajímavá a zábavná. Velkou výhodou je fakt, že vzorky a materiál nikdy neodporují a pracujete tak především samostatně a podle sebe. Domů pak můžete jít s čistou hlavou. LABORATORNÍ TECHNIK.

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

TECHNICKÁ PODPORA VÝROBY Nemůžete stále najít vhodné zaměstnání? My Vám pomůžeme. Potřebujeme člověka, který je technicky zaměřen a chce poznat oblast automotive.
Grafton Recruitment s.r.o. Frenštát pod Radhoštěm, Plný úvazek, Inzerováno včera

Svářeč kovů KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, e-mail: tumova@ostroj.cz. Požadujeme: výbornou znalost čtení technických výkresů podmínkou, svářečské oprávění EN ISO 9606-1 135 P FW FM2 S t,12,0 PF ml a vyšší (FM3, FM4), EN ISO 9606-1 135 P BW FM2 S ...
OSTROJ a.s. Opava, Inzerováno před 2 dny

svářeč kovů KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173 - volejte PO - PÁ 8:00 - 14:00 hod., e-mail: tumova@ostroj.cz. Požadujeme: vyučen ve strojírenském oboru, znalost čtení technických výkresů podmínkou, platné svářečské oprávnění (CO2) podmínkou, platné ...