LABORATORNÍ TECHNIK

Pracovní místo ( LABORATORNÍ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Analytická práce v laboratoři může být velmi zajímavá a zábavná. Velkou výhodou je fakt, že vzorky a materiál nikdy neodporují a pracujete tak především samostatně a podle sebe. Domů pak můžete jít s čistou hlavou. LABORATORNÍ TECHNIK.

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

Technolog - specialista Požadavky: řidičský průkaz sk. B, velmi dobrá znalost anglického jazyka, perfektní znalost korejského jazyka- preferujeme rodilé mluvčí, vysokoškolské vzdělání- obor- technologie, aplikovaná věda. Nabízíme: Stravenky, bonusový systém Zájemci se ...
DAS Czech Republic s.r.o. Hranice, Inzerováno včera

Technicko - administrativní pracovník/pracovnice Z:12.1.2018.A:22.2.2018. Místo výkonu práce Studénka. Náplň práce: Vedení a vyhodnocování stavebních zakázek, dohled nad zakázkami, administrativa spojená s objednáváním materiálů a služeb, evidence pracovních strojů, oceňování stavebních prací. ...
Moravia Trend s.r.o. Studénka, Inzerováno včera

Technolog obrábění Z:18.9.2017.A:22.2.2018. Místo výkonu práce Studénka. Upřesňující informace: znalost CNC obrábění, NC obrábění a obrábění na klasických strojích. Zpracování technologické dokumentace, tvorba technologických, výrobních a montážních postupů. ...
Pars Komponenty s.r.o. Studénka, Inzerováno včera