FINANČNÍ SPECIALISTA

Pracovní místo ( FINANČNÍ SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve které můžete jasně vidět výsledky své práce? Pak hledáme právě Vás! Náplň práce:

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Obchodní zástupce Požadujeme: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, práce s PC - znalost MS Office (Excel, Word), flexibilitu, samostatnost, proaktivní přístup a ochotu se vzdělávat, komunikativnost a příjemné vystupování, práce v obchodním či finančním sektoru ...
Tomáš Říha Zlín, Inzerováno včera

Pracovníci do knihárny Společnost Graspo CZ, a.s., specialista na výrobu plněbarevných knih pro celou Evropu, hledá zaměstnance na pozici Pracovníci do knihárny. Náplň práce: ruční práce při kompletaci knih, katalogů, diářů, obsluha knihařských strojů a zařízení, ...
GRASPO CZ, a. s. Zlín, Inzerováno včera

Elektromechanik. Společnost Graspo CZ, a.s., specialista na výrobu plněbarevných knih pro celou Evropu, hledá pracovníka na pozici elektromechanik. Nabízíme kvalifikovanou práci při údržbě a servisu výrobních zařízení. Pozice je vhodná i pro absolventy. Možnost ...