SENIOR SW DEVELOPER|MOŽNOST POSUNU NA PROJECT MANAGERA|

Pracovní místo ( SENIOR SW DEVELOPER|MOŽNOST POSUNU NA PROJECT MANAGERA| ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte delší zkušenosti s vývojem a chcete se chopit vedoucí pozice u které bude zároveň nedílnou součástí samotný vývoj.

Pro mezinárodní společnost, působící v oblasti elektro hledáme vhodné uchazeče na pozici "SENIOR SW DEVELOPER|MOŽNOST POSUNU NA PROJECT MANAGERA|".

Náplň práce:

* odpovědnost za rozšiřování funkcionalit
* koordinace vývojového týmu
* přidělování pracovních úkolů v SW vývojovém týmu
* spolupráce na vývoji aplikací v C#
* práce v prostředí SQL a Sharepoint
* komunikace s interními zákazníky
* dohled na zpracováním produktové dokumentace