SENIOR JAVA DEVELOPER|FRONTEND|BACKEND|AŽ 50 000 KČ

Pracovní místo ( SENIOR JAVA DEVELOPER|FRONTEND|BACKEND|AŽ 50 000 KČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Když jsi se v 15-cti rozhodoval, bylo IT tvou jasnou volbou? Baví tě programování v jazyce Java a rád by ses s námi o své zkušenosti podělil? Pokud pro tebe Java není jen značka motocyklu, tak už neváhej ani vteřinu a přijď se nám ukázat !

Staň se naší posilou, hledáma zkušené programátory na pozici "SENIOR JAVA DEVELOPER|FRONTEND|BACKEND|AŽ 50 000 KČ".

Pracovní náplň:

* vývoj nových SW řešení
* tvorba aplikací
* částečné testování informačních systémů
* komunikace se zákazníkem
* spoluprací s týmem developerů

zajímá tě více, kontaktuj nás!