JAVA DEVELOPER, 40-70 000 Kč

Pracovní místo ( JAVA DEVELOPER, 40-70 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Skvělá příležitost rozvinout Vaše dosavadní zkušenosti na pozici Java Developer.
Tato společnost nabízí možnost práce na velkých projektech pro zahraniční klienty v oblasti zdravotnictví, telekomunikací a automobilového průmyslu. Komplexní řešení průmyslových a podnikových systémů - návrh, vývoj softwaru, systémová integrace, testování softwaru.

Náplň práce:
- Návrh, kódování, testování a ladění aplikací v J2SE nebo J2EE
- Projekty zaměřené na vývoj aplikací pro lékařství, mapy a geografické portály, případně oblast automotive - záleží na projektu
- Využití Hibernate, Spring, JSP, Liferay a další
- Testování a tvorba technické dokumentace
- Úzká spolupráce s ostatními zkušenými členy týmu