NETWORK ENGINEER

Pracovní místo ( NETWORK ENGINEER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? There is chance for you! In position Network Engineer you will be responsible for:

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

Seřizovač Pracoviště: nám. Osvobození 6/14, Horka nad Moravou. Termín nástupu dle domluvy. Činnosti: seřizování linky pro montáž světlometů - proškolení zajistíme. Požadavky: praxe v oboru minimálně 1 rok. Nabízíme: přátelské prostředí v ryze české ...
MONTIX, a.s. Horka nad Moravou, Inzerováno včera

Elektromechanik/Elektrikář Pracoviště: Tovární č.p. 900/13, Olomouc. Termín nástupu dle domluvy. Požadavky: Vyhláška č. 50/1978 Sb. § 5. Pozice je vhodná pro absolventy. Pracovní smlouva je na jeden rok s tříměsíční zkušební dobou, po roce smlouva na dobu neurčitou. Práce je ...
Nestlé Česko s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Linkový mechanik Pracoviště: Tovární č.p. 900/13, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení v oboru, SŠ tech. zaměření, údržba, seřizování a opravy strojního zařízení potrav. charakteru, velmi dobrý zdravotní stav, schopnost pracovat ve výškách, vazačské, ...