NETWORK ENGINEER

Pracovní místo ( NETWORK ENGINEER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? There is chance for you! In position Network Engineer you will be responsible for:

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

Dělníci ve výrobě - obsluha CNC strojů, obsluha lisů DĚLNÍCI VE VÝROBĚ Výroba automobilových komponentů a výroba biopaliv Požadujeme: výhodou je ŘP sk.B Náplň práce: obsluha CNC strojů, obsluha lisů Nabízíme: Možnost prodloužení pracovního poměru. První kontakt: Osobně v sídle od 7:30-16:00 hod. na ...
UNIWORKS CB s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Dělníci ve výrobě DĚLNÍCI VE VÝROBĚ Požadujeme: výhodou je ŘP sk.B Náplň práce: Výroba lisovacích nástrojů pro stříhání, ohýbání a tažení plechu, obráběcích strojů, transferových nástrojů a měřicích přípravků. Výroba plechových výlisků a montážních sestav pro ...

Strojníci STROJNÍCI Požadujeme: vyučení nejlépe v oboru strojním nebo elektrotechnickém, dobrý zdravotní stav, pečlivost a spolehlivost Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok, zázemí pevné a tradiční společnosti. ...
TERMOLUX, s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera