NETWORK ENGINEER

Pracovní místo ( NETWORK ENGINEER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Are you looking for attractive job? Do you want to progress your career in well-known international company? There is chance for you! In position Network Engineer you will be responsible for:

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

Pomocný/á kuchař/ka Požadavek: Školní č.p. 164, Uničov. Nástup možný ihned. Požadavky: vzděl. ZŠ, vyučení v oboru kuchař výhodou, praxe vítána. Prac. doba: PO - PÁ od 6:00 - 14:30 hod. Pracovní poměr na dobu určitou. Hrubá mzda od 16.000 Kč + os. ohodnocení po ...
Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov Uničov, Inzerováno včera

Automechanik Pracoviště: Náves Svobody č.p. 6/10, Olomouc. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Požadavky: vyučení v oboru (možno i vyučení v oboru autoelektrikář nebo opravář zemědělských strojů), ŘP sk. B výhodou. První kontakt je možný POUZE telefonicky. Volné místo ...
PLYNOMONT spol. s r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Pizzař/ka Pracoviště: ČSA č.p. 125/9, Šternberk. Prov. doba: PO - ČT 10:00 - 22:00 hod., PA - SO 10:00 - 24:00 hod., NE 11:00 - 21:00 hod. Osobní kontakt je možný na adrese pracoviště. Volné místo pizzař/ka pro lokalitu Šternberk.
Blossom Respect s.r.o. Šternberk, Inzerováno včera