VÝVOJÁŘ - JAVA - ŠANCE PRO STUDENTY/ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

Pracovní místo ( VÝVOJÁŘ - JAVA - ŠANCE PRO STUDENTY/ZKRÁCENÝ ÚVAZEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jsi stále studentem nebo již absolventem a sháníš práci na částečný úvazek? Chceš dodělat školu, ale mít už stabilní zaměstnání? A je programování v JAVA Tvým koníčkem ? Jsi tady správně! Přihlaš se nám, rádi Ti řekneme více k pozici VÝVOJÁŘ - JAVA.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

NET DEVELOPER/KA VÝVOJÁŘ/KA Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu zašlete profesní životopis včetně fotografie na emailovou adresu kariera@elinkx.cz Z kvalifikačních a odborných požadavků byste měl/a splňovat: • SŠ/VŠ vzdělání, • znalost C#, .NET (min 2 roky praxe), • ...
E LINKX a.s. Ostrava, Inzerováno před 2 dny

Java vývojář/ka ZMK Pracoviště: Hasičská 551/52, Ostrava - Hrabůvka V případě zájmu se můžete dostavit osobně na adresu pracoviště. Požadujeme: -Vytváření webových aplikací pro retailové banky. -Vytváření a údržba jednotek , integrační testy. -Návrh a implementace ...
Crux Consulting, s.r.o. Ostrava, Inzerováno před 7 dny

TECHNOLOG, TECHNOLOŽKA - VÝVOJÁŘ HW KO: Wehowská Ivana, tel.: 605 204 462, životopis zašlete na e-mail: job@eskon.cz min SŠ s maturitní zkouškou elektrotechnického zaměření, uživatelská znalost MC Office, CAD a programu Accel/Eagle, znalost problematiky EMC, znalost práce s měřícími ...
ESKON s.r.o. Opava, Inzerováno déle jak týden