VÝVOJÁŘ - JAVA - ŠANCE PRO STUDENTY/ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

Pracovní místo ( VÝVOJÁŘ - JAVA - ŠANCE PRO STUDENTY/ZKRÁCENÝ ÚVAZEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jsi stále studentem nebo již absolventem a sháníš práci na částečný úvazek? Chceš dodělat školu, ale mít už stabilní zaměstnání? A je programování v JAVA Tvým koníčkem ? Jsi tady správně! Přihlaš se nám, rádi Ti řekneme více k pozici VÝVOJÁŘ - JAVA.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

NET DEVELOPER/KA VÝVOJÁŘ/KA Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu zašlete profesní životopis včetně fotografie na emailovou adresu kariera@elinkx.cz Z kvalifikačních a odborných požadavků byste měl/a splňovat: • SŠ/VŠ vzdělání, • znalost C#, .NET (min 2 roky praxe), • ...
E LINKX a.s. Ostrava, Inzerováno déle jak týden

Vývojáři softwaru VÝVOJÁŘI SOFTWARU Nástup možný ihned. POŽADUJEME: VŠ/ SŠ vzdělání s maturitou, kultivované vystupování, prezentační dovednosti a komunikativnost, zkušenosti s návrhem SW architektury, předchozí programátorské zkušenosti výhodou, zájem o ...
PROMOS spol. s r.o. projekce, montáže, servis Valašské Meziříčí, Inzerováno déle jak týden

Javascript fronted vývojář (AngularJS2) z:13.1.2017 a: 11.8.2017 Požadovaná praxe: Prokazatelné zkušenosti s vývojem webových aplikací v Javascriptu (framework AngularJS2). Znalost HTML/CSS a práce s Gitem. Speciální požadavky: jazykové: Angličtina nutností - alespoň písemná ...
Direct-services s.r.o. Nový Jičín, Inzerováno déle jak měsíc