C#/ .NET DEVELOPER, až 60 000Kč

Pracovní místo ( C#/ .NET DEVELOPER, až 60 000Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme šikovného člověka, více či méně zkušeného, na pozici, kde využiješ své zkušenosti, znalosti a angličtinu, kde dokážeme ocenit Tvou pracovitost a pozitivní přístup. Hledáme právě Tebe na pozici C#/ .NET DEVELOPER.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

TECHNICKÝ MANAŽER, až 75 000 Kč,- Výrobní společnost s dlouholetou tradicí se sídlem v Ostravě hledá uchazeče na pozici TECHNICKÝ MANAŽER. Pokud hovoříš anglickým jazykem, máš zkušenosti ve vedoucí pozici a praxi v potravinářském průmyslu, tak neváhej a pošli nám své ...
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

Strojírenský dělník/dělnice – operátor smaltovny (1701005) Strojírenský dělník/dělnice – operátor smaltovny (1701005) PŘIJMEME na HPP v Hlubočkách-Mariánském údolí Strojírenské dělníky. 5 týdnů dovolené, dvousměnný provoz (volné víkendy, prac. doba PO-PÁ - 6-14, 14-22). Mzda od 18.000,-Kč. ...
GASL CZ s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 2 dny

OPERÁTOR/OPERÁTORKA MONTÁŽE (1701001) OPERÁTOR/OPERÁTORKA MONTÁŽE - Hlubočky/Mariánské Údolí PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDĚNÍ A STRAVNÉ! pracoviště Hlubočky (10 km od Olomouce) Náplň práce: montáž elektrospotřebičů, pásová výroba. Dvousměnný provoz: ranní 6-14, odpolední 14-22 ...