JAVA DEVELOPER, až 80 000 Kč

Pracovní místo ( JAVA DEVELOPER, až 80 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Skvělá šance pro méně i více zkušenější programátory! Máte praxi s vývojem SW postaveném na programovacím jazyku JAVA a domluvíte se anglicky? Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro talentované uchazeče na pozici JAVA DEVELOPER.

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

PLC PROGRAMÁTOR|ZAJÍMAVÉ BENEFITY A MZDA Máte zkušenosti s programováním PLC zařízení a rádi byste si odpočinuly od cestování nebo naopak cestování vyhledáváte? Máme pro Vás na výběr obě možnost. Hledáme kandidáty se zkušeností s různými PLC zařízeními (dle vaší praxe dostanete konkrétní ...
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

DELPHI VÝVOJÁŘ|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY |BEZ ANGLIČTINY|AŽ 40 000 KČ| !!! POZICE PRO ABSOLVENTY !!!

DELPHI VÝVOJÁŘ|BEZ ANGLIČTINY|AŽ 60 000 KČ| Baví tě programování a nemáš angličtinu? Nevadí, u Nás jí ani nepotřebuješ. Jediné co potřebuješ je vzít své zkušenosti s v prostředí Delphi případně v oblasti SQL, C++, C# nebo Visual Basic a přijít k nám !!!