DEVELOPER - JAVA, 50-80 000 CZK

Pracovní místo ( DEVELOPER - JAVA, 50-80 000 CZK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Are you looking for an attractive job? Do you want to start your career in well-known international company? Do you like Java? Don't hesitate and apply now!!!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT internet, multimédia

Další volná místa

Vazač armatur Místo výkonu práce: zakázky zaměstnavatele - oblast Morava. Nástup možný ihned. Požadujeme: praxe na kolejích, mostech, rekonstrukce domů, samostatnost, flexibilitu, výhodou znalost čtení výkresové dokumentace. Zaměstnavatel proplácí dopravné a ...
Buenostav s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Dělník na kolejích Místo výkonu práce: zakázky zaměstnavatele - oblast Morava. Nástup možný ihned. Požadujeme: praxe na kolejích, mostech, rekonstrukce domů, samostatnost, flexibilitu. Zaměstnavatel proplácí dopravné a ubytování. Pracovní poměr na 1 rok. Dobré platové ...

Dlaždič Místo výkonu práce: zakázky zaměstnavatele - oblast Morava. Požadujeme: praxe na kolejích, mostech, rekonstrukce domů, samostatnost, flexibilitu. Zaměstnavatel proplácí dopravné a ubytování. Pracovní poměr na 1 rok. První kontakt POUZE mailem nebo ...