C# DEVELOPER - VEDOUCÍ TÝMU

Pracovní místo ( C# DEVELOPER - VEDOUCÍ TÝMU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste zkušeným programátorem? Máte manažerské dovednosti a praxi s vedením týmu? Máte znalost platformy .NET a kreativní myšlení? Pokud ano, ozvěte se nám na pozici C# DEVELOPER - VEDOUCÍ TÝMU

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT - správa systémů, hardware
IT internet, multimédia

Další volná místa

Vedoucí konstrukce Pracovali jste během své praxe na projektech v oblasti zakázkové výroby? Měli jste odpovědnost za tím konstruktérů? Chtěli byste se ve své kariéře posunout dál a prokázat své dosavadní zkušenosti na zajímavé pozici? Pošlete nám Váš životopis na ...
Adecco Brno Plný úvazek, Inzerováno včera

KONTROLOR Vyznáte se velmi dobře ve výkresové dokumentaci a máte zkušenosti i se zakázkovou výrobou? Významná společnost se stabilním postavením na trhu hledá do svého týmu zajímavého kandidáta na pozici: KONTROLOR ZAKÁZKOVÉ VÝROBY NÁPLŇ PRÁCE: ...

Sociální pracovník-ce specialista v organizaci PRACOVIŠTĚ - OSTRAVA 24/4/2017 Požadavky - znalost standardů kvality a dobrá znalost principů osobní asistence - znalost sociální problematiky seniorů a občanů se zdravotním postižením - schopnost vést skupinu osobních asistentů, plánování jejich ...
Podané ruce - osobní asistence Ostrava, Inzerováno včera