C# DEVELOPER - VEDOUCÍ TÝMU

Pracovní místo ( C# DEVELOPER - VEDOUCÍ TÝMU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste zkušeným programátorem? Máte manažerské dovednosti a praxi s vedením týmu? Máte znalost platformy .NET a kreativní myšlení? Pokud ano, ozvěte se nám na pozici C# DEVELOPER - VEDOUCÍ TÝMU

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT - správa systémů, hardware
IT internet, multimédia

Další volná místa

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ Rozvíjející společnost hledá do svého týmu Nákupčího. Vaší pracovní náplní bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Zábřeh, Plný úvazek, Inzerováno včera

Junior marketing specialist - Vhodné pro absolventy Pro velmi známou kosmetickou společnost hledáme do jejich skvělého týmu Junior marketingového specialistu. Umíš anglicky, máš už v marketingu nějakou zkušenost a chceš se v něm rozvinout ještě více? Pošli nám své CV.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

QUALITY ENGINEER /LEADER- AUTOMOTIVE Mezinárodní výrobní strojírenská společnost nabízí příležitost stát se členem týmu top specialistů. Hledáme kvalifikovaného pracovníka na pozici QUALITY ENGINEER /LEADER.
Grafton Recruitment s.r.o. Nymburk, Plný úvazek, Inzerováno včera