C# DEVELOPER - VEDOUCÍ TÝMU

Pracovní místo ( C# DEVELOPER - VEDOUCÍ TÝMU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste zkušeným programátorem? Máte manažerské dovednosti a praxi s vedením týmu? Máte znalost platformy .NET a kreativní myšlení? Pokud ano, ozvěte se nám na pozici C# DEVELOPER - VEDOUCÍ TÝMU

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT - správa systémů, hardware
IT internet, multimédia

Další volná místa

Manažer stavebních a sanačních zakázek V případě zájmu zaslat strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na email: sehnal@sanacepo.cz Místo výkonu práce - Chomutov a v regionu místa realizace zakázek (řídící a dozorová činnost) Požadujeme - Dokončené VŠ / SŠ vzdělání - ...
SANACE PO s.r.o. Chomutov, Inzerováno včera

Key Account Manager/Business Development Manager (oblast Střední a Jižní Amerika z: 28.5.2018 a: 18.6.2018 Hledáme kandidátku/a do pozice Key Account Manager/Business Development Manager od kterého budeme očekávat: - VŠ/SŠ vzdělání - Španělský jazyk - aktivní znalost (C1); - Anglický jazyk - aktivní znalost (min. B2); Znalost ...
TONAK a.s. Nový Jičín, Inzerováno včera

Referent/ka veřejné správy na úseku sociálních věcí z: 19.6.2018 Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za dlouhodobou nemocenskou, mateřskou a rodičovskou dovolenou) Pro přihlášení do výběrového řízení je potřeba navštívit www.novyjicin.cz, sekce volná místa Přihlášku včetně požadovaných dokladů v ...
Město Nový Jičín Nový Jičín, Inzerováno včera