C# DEVELOPER - VEDOUCÍ TÝMU

Pracovní místo ( C# DEVELOPER - VEDOUCÍ TÝMU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jste zkušeným programátorem? Máte manažerské dovednosti a praxi s vedením týmu? Máte znalost platformy .NET a kreativní myšlení? Pokud ano, ozvěte se nám na pozici C# DEVELOPER - VEDOUCÍ TÝMU

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT - správa systémů, hardware
IT internet, multimédia

Další volná místa

STAVBYVEDOUCÍ (stavební mistr) - hlavní pracovní poměr Kontaktní osoba: životopisy zasílejte prosím na e-mail: michaela.matejickova@vysspa.cz Ucházet o zaměstnání se mohou pracovníci z celé ČR, zaměstnavatel poskytuje příspěvek na ubytování či dopravu. Náplň práce: - samostatné vedení stavebních ...
VYSSPA Sports Technology s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

Protokolující úředník/ce Místo výkonu práce: 28. pluku 1533/29b, 100 00 Praha 10-Vršovice. Kontakt: Bernat Lukáš, tel.: 251 443 243, e-mail: lbernat@osoud.pha9.justice.cz Požadujeme: psaní hmatovou technikou (všemi deseti), odborná zkouška protokolujícího úředníka, ...
Obvodní soud pro Prahu 9 Praha, Inzerováno včera

Celní deklaranti místo výkonu práce: Laglerové č.p. 1075/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6 kontakt: Chvalová Šárka, tel.: 731652464, e-mail: sarka.chvalova@zelinka.cz Naše společnost Celní jednatelství Zelinka s.r.o. se zabývá komplexními službami pro subjekty zahraničního ...
Celní jednatelství Zelinka s.r.o. Praha, Inzerováno včera