Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

TEST INŽENÝR, 40-70 000 Kč

Pracovní místo ( TEST INŽENÝR, 40-70 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Ať už jste šikovný absolvent nebo již zkušený kandidát v oblasti elektrotechniky a chcete uplatnit nebo rozvíjet své vědomosti, schopnosti a zkušenosti? Rádi byste pracovali s nejmodernějšími technologiemi? V tom případě je pro Vás vytvořena pozice TEST INŽENÝR.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
IT internet, multimédia

Další volná místa

ADMINISTRATIVA - TECHNICKÉ ODDĚLENÍ ADMINISTRATIVA - TECHNICKÉ ODDĚLENÍ Úkolem bude pomáhat inženýrům (v oblasti potrubí) při přípravě složek technických dokumentů podle specifické struktury. - ovládání kancelářského softwaru - italský jazyk, popřípadě jazyk anglický - zaměstnání na ...
O.M.A. OFFICINA METALMECCANICA ANGELUCCI S.P.A. - odštěpný závod Litvínov, Inzerováno včera

Stavební dělník Způsob kontaktu uchazeče: - e-mailem na adresu lacinova@vhs.cz Popis pozice: jedná se o montáž vodovodů a kanalizací, pokládka betonových, silničních a kanalizačních prvků. Inženýrské sítě a dopravní stavby. Místo výkonu práce: Chebská 282, 356 01 ...
Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným Sokolov, Inzerováno před 2 dny

Geodet - technik - práce v oblasti inženýrské geodezie Způsob kontaktu uchazeče: - osobně: Chebská 53, Sokolov - telefonicky na tel: 605 250 090 (po-pá: 8:00-14:00) - e-mailem: petrickova@gks-sokolov.cz Požadujeme: - ŘP skupiny B - technické zaměření Náplň práce: - práce s PC - komunikativní, ...
GKS - geodetická kancelář, s.r.o. Sokolov, Inzerováno před 2 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit