Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

TEST INŽENÝR, 40-70 000 Kč

Pracovní místo ( TEST INŽENÝR, 40-70 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Ať už jste šikovný absolvent nebo již zkušený kandidát v oblasti elektrotechniky a chcete uplatnit nebo rozvíjet své vědomosti, schopnosti a zkušenosti? Rádi byste pracovali s nejmodernějšími technologiemi? V tom případě je pro Vás vytvořena pozice TEST INŽENÝR.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
IT internet, multimédia

Další volná místa

Elektroinženýři konstruktéři, mechatronici, konstruktéři strojní inženýři Máte zkušenosti v moderním 3D programu AutoCAD Inventor, SolidWorks, CATIA? Jste technicky zaměřený/á a máte smysl pro detail? Láká Vás vedení projektů? Náplň práce: - Spolupráce, popř. samostatná práce na nových projektech - Spolupráce na ...
BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o. Cheb, Inzerováno před 4 dny

STROJNÍ INŽENÝR PŘÍSTROJŮ, STROJŮ A ZAŘÍZENÍ STROJNÍ INŽENÝR PŘÍSTROJŮ, STROJŮ A ZAŘÍZENÍ Náplň práce: - Podpora oddělení Plánování a investic ve společnosti Nemak Czech Republic za účelem plnění všech cílů/úkolů - Zálohování SW, PLC Systémy, Průmyslové sítě, - - Koordinace projektů - Podpora ...
Nemak Czech Republic s.r.o. Havraň, Inzerováno před 5 dny

inženýři elektrotechnici a energetici kontroly řízení kvality místo výkonu práce: Nexen Tire Corporation, Průmyslová zóna triangle, Minice 60 Velemyšleves požadujeme znalost korejského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího kontakt:e-mail: ostrava@bbv-ak.cz Volné místo inženýři elektrotechnici a ...
KUMYANG ELECTRIC CO., LTD., odštěpný závod Velemyšleves, Inzerováno před 5 dny

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit