ELEKTROKONSTRUKTÉR, až 70 000Kč

Pracovní místo ( ELEKTROKONSTRUKTÉR, až 70 000Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pokud je elektro Tvým oborem a koníčkem, s angličtinou nemáš problém a nastal čas pro životní příležitost, máme pro Tebe pozici ELEKTROKONSTRUKTÉR.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Konstruktér - Tachovsko Konstruktér - Tachovsko ODVĚTVÍ: výroba LOKALITA: Tachovsko NÁSTUP: ihned NÁPLŇ PRÁCE: - Konstrukce případně úprava strojů - Tvorba výkresové dokumentace POŽADUJEME: - SŠ vzdělání v oboru strojírenství - Znalost práce s CAD - Znalost AJ ...
Adecco Plzeň Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

KONSTRUKTÉR- Plzeň město! Vaším úkolem bude:
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

Konstruktéři - tvorba ve 3D SOLID WORKS programu - tvorba požadované výkresové dokumentace - samostatné konstrukční práce - konstrukční řešení výrobků - specifikace použitých mat., strojů a postupů - podklady pro techn. podmínky výrobků Nabízíme: - 5 týdnů ...
Strojírny Cheb, a.s. Cheb, Inzerováno před 7 dny