STABILNÍ BRIGÁDA NA PILE-KAŽDÉ ÚTERÝ (Staříč)

Pracovní místo ( STABILNÍ BRIGÁDA NA PILE-KAŽDÉ ÚTERÝ (Staříč) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme dlouhodobé brigádníky na pomocné a úklidové práce na pile: - Pomocné práce na hoblárně - Úklid vagónů - Skládání rozsypaných balíků - Svazování řeziva páskou - Práce venku i vevnitř

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Prodavač/ka v hračkářství Hledáme brigádnici/brigádníka na příležitostnou výpomoc v prodejně hraček a papírenského zboží. Požadujeme příjemné vystupování, znalost práce na PC, práce s pokladnou. Volné místo prodavač/ka v hračkářství pro lokalitu Uničov.
WIKY, spol. s r. o. Uničov, Inzerováno včera

Kuchař/ka - vyučený Náplň práce: Zabezpečuje výrobu teplých jídel a jejich normování podle platných předpisů a směrnic. Vyrábí a expeduje polévky, jednoduché druhy teplých jídel, jednoduché druhy jídel studené kuchyně a moučníky. Vyrábí jídla pro nejméně tři druhy ...
Domov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace Rokytnice, Inzerováno včera

Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za dlouhodobou nemoc. Požadavky: Vzdělání dle § 110 zák. 108/2006 Sb. o sociálních službách (kurz pracovníka v sociálních službách), občanská bezúhonnost, sociální cítění, časová flexibilita, samostatnost, ...