PROJEKTOVÝ INŽENÝR - ELEKTRO - ZAJÍMAVÉ BENEFITY + HOME OFFICE - 45 000 Kč

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ INŽENÝR - ELEKTRO - ZAJÍMAVÉ BENEFITY + HOME OFFICE - 45 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HLEDÁME PROJEKTOVÉ INŽENÝRY - OBLAST ELEKTRO - AUTOMATIZACE - S ANGLICKÝM JAZYKEM A VZDĚLÁNÍM V OBLASTI ELEKTRO SE ZÁJMEM O PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ

! Zkušenosti s projektovým řízením jsou výhodou - nikoliv podmínkou !

Atraktivní mzdového ohodnocení, flexibilní pracovní doba, kariérní růst jsou jen výčtem z dlouhé řady benefitů, které poskytujeme na pozici "PROJEKTOVÝ INŽENÝR - ELEKTRO - ZAJÍMAVÉ BENEFITY + HOME OFFICE - 45 000 Kč-". Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala - ozvěte se nám!

Pracovní náplň:

* projektové řízení
* návrh, specifikace a dokumentace automatizačních systémů
* tvorba funkčních popisů a programování SW aplikací
* návrh hardware pro realizaci automatizačních systémů
* provádění akceptačních testů (FAT)
* uvádění zařízení do provozu u zákazníka
* aktivní práce v rámci celého projektového týmu
* vytváření technické dokumentace