PRODUKČNÍ INŽENÝR|AUTOCAD|BEZ NUTNOSTI ANGLIČTINY|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY|

  • Karviná

Pracovní místo ( PRODUKČNÍ INŽENÝR|AUTOCAD|BEZ NUTNOSTI ANGLIČTINY|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY| ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*** POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY ***

Máš čerstvě po škole a nevíš kde můžeš uplatnit své zkušenosti a získat super praxi? Pokud ovládáš AutoCAD, zajímá tě nastavování procesů ve výrobě a chceš vidět výsledky své práce, tak neváhej a kontaktuj nás.

Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici "PRODUKČNÍ INŽENÝR|AUTOCAD|BEZ NUTNOSTI ANGLIČTINY|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY|".

*** ABSOLVENTI TECHNICKÝCH OBORŮ VÍTÁNI ***

Pracovní náplň:

* automatizace stávajících procesů na oddělení montáže
* optimalizace výrobního procesu
* návrh a úprava linek
* zlepšování procesů výroby
* spolupráce s vedoucími jednotlivých úseků na vyřešení výrobních problémů a problémů montáže
* návrh přípravků a zabezpečování procesu pomocí metody Poka-Yoke