TEAM LEADER OPERATIVNÍHO NÁKUPU S NĚMČINOU

Pracovní místo ( TEAM LEADER OPERATIVNÍHO NÁKUPU S NĚMČINOU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hovoříte dobře německy a máte zkušenosti s vedením týmu. Pokud chcete pracovat v mezinárodní společnosti a zajímáte se o oblast nákupu, pak jste na správné adrese. Nabízíme Vám atraktivní mzdové ohodnocení, možnost vést vlastní tým a příležitost pracovat v oblasti nákupu v mezinárodní společnosti.

Právě teď hledáme vhodné kandidáty do mezinárodní společnosti na pozici "TEAM LEADER OPERATIVNÍHO NÁKUPU S NĚMČINOU".

Pracovní náplň:

* řízení každodenní operativní činnosti v rámci oddělení
* vedení týmů
* řešení personálních záležitostí v rámci týmu
* odpovědnost za zaškolení členů týmu
* organizování práce jednotlivým členům týmu
* kontaktní osoba pro zákazníka a liniového manažera
* zodpovědnost za správné provedení nákupních procesů
* reporting a monitoring nákupních procesů
* kontrola kvality