OPERÁTOR/OBSLUHA CNC ROBOTŮ (Frýdek-Místek)

Pracovní místo ( OPERÁTOR/OBSLUHA CNC ROBOTŮ (Frýdek-Místek) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s obráběním kovů pomocí CNC strojů nebo jste čerstvým absolventem strojírenského oboru a hledáte v něm uplatnění? Jste "zapálení" do strojírenství? Pak máme pracovní pozici přímo pro Vás!

Hledáme zkušené OBRÁBĚČE, OPERÁTORY CNC STROJŮ (PROGRAMÁTORY) i ABSOLVENTY strojírenských oborů.

Důležitá je zkušenost s CNC OBRÁBĚCÍMI STROJI (min. při školní praxi) a dobré ČTENÍ TECHNICKÝCH VÝKRESŮ. Vše ostatní už Vás naučíme.

Práce v menší firmě = velký prostor na zaučení.

NÁPLŇ PRÁCE :

* práce dle technologického postupu a technické dokumentace
* výstupní kontrola a měření obrobku
* seřízení strojů, seřízení nástrojů
* obrábění kovů
* běžná údržba příslušného vybavení
* zápis výrobních dat do průvodní karty a systému + vyhotovení měřících protokolů
* třísměnný provoz

Nástup IHNED