Vychovatel

  • Černovice

Pracovní místo ( Vychovatel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: min. SŠ s maturitou + studium speciální pedagogiky, trestní a morální bezúhonnost, zdravotní a psychologickou způsobilost, časová flexibilita, práce s PC, komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu i samostatně.
Pracovní náplň: odborné výchovné práce s dětmi s poruchami chování.
Nástup možný ihned.
Nabízíme: profesní rozvoj, příspěvek na stravování, 8 týdnů dovolené a penzijní připojištění.
Kontakt možný e-mailem vu.cernovice@vucernovice.cz nebo na telefonu 565492201 v čase 8 - 15:30 hodin.
Volné místo vychovatel pro lokalitu Černovice.