Asistentka ředitele společnosti a tajemnice představenstva

  • Jáchymov

Pracovní místo ( Asistentka ředitele společnosti a tajemnice představenstva ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Kuchařová Eva, tel.: 702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

Požadujeme:
-ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru
-znalost německého a anglického jazyka v ústním i písemném projevu
-profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné chování a vystupování
-pokročilá znalost práce na PC
-časová flexibilita
-morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
-mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice, základní mzdový tarif 25 000 Kč
-zázemí a stabilitu silné společnosti
-školení a možnost osobního rozvoje
-zajímavou, zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
-příjemné moderní pracovní prostředí
-zaměstnanecké výhody a benefity: 5 týdnů dovolené, výhodné výměnné rekreace, zaměstnanecké stravování, slevy na vstupné do aquacentra, příspěvky na dětské tábory, výhodné mobilní tarify, odměny na dovolenou a Vánoce.

Náplň práce:

-agenda sekretariátu ředitelství
-metodické vedení recepce ředitelství
-itinerář schůzek vedení společnosti
-vyřizování korespondence, správa datových schránek
-příprava podkladů k jednáním, pořizování zápisů z porad
-archivace dokumentů, evidence směrnic, evidence návštěv státních institucí
-práce s objednávkovým systémem
-příprava podkladů pro mzdovou účtárnu
-uveřejňování zadaných dokumentů na intranet

DATUM NÁSTUPU: dle dohody
Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci svůj motivační dopis, profesní životopis, přehled dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz. Informace Vám poskytne paní Eva Kucha