Účetní/účetní specialista

  • Brno

Pracovní místo ( Účetní/účetní specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis na e-mail: marek@ucetnibraun.cz,
rád Vás pozvu na osobní setkání.

Účetní firma hledá zaměstnance na pozici účetní/účetní specialista.

Náplní práce je komplexní vedení účetnictví firmám a podnikatelům, včetně mezd a přípravy podkladů k daňovému přiznání.

Požadavky
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- min. 1 rok praxe v oboru účetnictví
- běžná orientace v zákoně o DPH a v zákoně o dani z příjmu
- perfektní práce s PC - Internet, MS Office, Outlook, POHODA
- výhodou znalost účetního programu POHODA nebo MRP (Univerzální).
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme
- práci v malém kolektivu (rodinné prostředí)
- možnost zkráceného úvazku
- příležitost dalšího rozvoje v oboru účetnictví a daně
- fixní mzda + pravidelné odměny
- firemní benefity: příspěvek na dopravu, stravenky, sick days, pružná pracovní doba,
den dovolené navíc, finanční růst podle počtu odpracovaných let, aj.
Mzda během 3 měsíční zkušební doby: 22.000,- při 8 hodinové pracovní době.
Mzda po zkušební době: 26.000,-
Nástup: IHNED
Volné místo účetní/účetní specialista pro lokalitu Brno.