Balič/ka ve skladu

  • Březová

Pracovní místo ( Balič/ka ve skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SWS a.s., česká firma, významný distributor IT, která zaměstnává více než 250 zaměstnanců, hledá baličky/ baliče do skladu na odpolední směnu 13:00 – 21:30 hod., pouze pracovní dny Po – Pá (So, Ne, svátky volno).

Náplň práce:
• Balení zboží, manipulace se zbožím (do 5 kg).
• Práce se čtečkou čárových kódů.
• Jednoduché úkony na PC.

Požadavky:
• Pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost.
• Schopnost týmové práce.
• Dobrý zdravotní stav.
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Zázemí stabilní prosperující firmy.
• Práci v čistém prostředí, dobrý kolektiv a příjemné neformální pracovní prostředí.
• Firemní vzdělávání, Benefity (stravenky v hodnotě 100 Kč, sick days, jazykové kurzy, firemní akce, Cafaterie – příspěvek, který můžete využít na dovolenou, léky, kulturu, sport, knihy atd,, kolárna).
• Pravidelné odměny.
• Placené případné přesčasy jsou samozřejmostí.
• Můžete se přijít se k nám podívat, jak to u nás ve skladu funguje a vypadá
Volné místo balič/ka ve skladu pro lokalitu Březová.