Obchodní zástupce

  • Karviná

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví Vás obchod, komunikace s lidmi, ovlivňování prodeje v obchodních domech? U nás jste správně a věříme, že se Vám bude líbit v rodinné atmosféře stabilní firmy, která je na trhu skoro třicet let, je leadrem ve svém oboru a operuje na několika dalších trzích Evropy.

Co od Vás očekáváme?
Pracovní náplň bude zjišťování konkrétních požadavků a potřeb zákazníka na předem domluvených schůzkách, poskytování konzultace, poradenství a poprodejní podpora, vyhledávání nových obchodních partnerů, pravidelný reporting, merchandising. Působnost v regionech severní, jižní a západní Čechy.
Požadujeme reprezentativní vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, přirozená asertivita, ochota cestovat, výborné komunikační schopnosti a prodejní dovednosti, vysoké nasazení.

A co Vám nabízíme?
Nástupní plat + bonusová složka odvislá od úspěšnosti obchodníka, mobilní telefon, firemní automobil. Příspěvek na stravování (stravenka 100Kč), příspěvek na životní pojištění, možnost profesního růstu, sick days + dny dovolené navíc podle odpracovaných let, roční prémie, firemní akce (family day, oslavy, výlety…), možnost využití firemního rekreačního objektu a spousta dalšího v rámci našeho „Benefit programu“ (sport, zdraví, kultura, ...).

Líbí se Vám naše nabídka? Neváhejte a pošlete nám Váš životopis.
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Karviná.