ELEKTRO MONTÁŽ PANELŮ

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTRO MONTÁŽ PANELŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VAŠE ODPOVĚDNOST:
- dodržování TG postupů, návodek a výkresové dokumentace, elektro schémat
- montáž elektro panelů z polotovarových dílů-nýtování, vrtání
- rozmístění komponentů podle předepsaného layoutu
- propojení jednotlivých komponent mezi sebou, značení vodičů číslováním
- osobní zodpovědnost za provedenou práci
VÁŠ PROFIL - POŽADUJEME:
- SOU vyučení, v oboru elektro výhodou
- Praxe v elektro montážích výhodou
- Orientace ve výkresové dokumentaci výhodou
NABÍZÍME:
- zaučení na pozici
- motivační mzda vč. výkonnostní prémie
- další zaměstnanecké výhody např.
- dotované stravování v areálu, 25 dnů dovolené, volnočasové benefity
- příplatek za odpolední směny, zvýšené příplatky za přesčas, soboty a neděle
- příspěvek na dovolenou, Vánoce, 13. plat, podíl na výsledcích podniku
Hlásit se emailem nebo telefonicky v době od 8:00 do 14:30 hod.
Volné místo elektro montáž panelů pro lokalitu Liberec.