ASISTENT/KA - OFFICE MANAŽER/KA

  • Písek

Pracovní místo ( ASISTENT/KA - OFFICE MANAŽER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Finančníci s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Asistent/ka - Office manažer/ka

Pro vrcholové vedení společnosti hledáme nového kolegu nebo kolegyni, kterou baví pomáhat s úsměvem a pozitivním naladěním ostatním členům týmu a chce se stát nepostradatelnou pravou rukou top managementu.
U Finančníků nás baví pomáhat lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí.
Pojďte do toho s námi!

Vaší náplní práce bude zejména:
asistenční podpora vedení společnosti (organizace schůzek, vedení diáře apod.)
zajištění bezproblémového chodu kanceláře
telefonická, e-mailová a osobní komunikace s klienty a ostatními zaměstnanci společnosti
zajištění pochůzek (úřady, pošta, řešení ad hoc úkolů)
vyřizování firemní korespondence, elektronické pošty a telefonických hovorů
organizační činnosti (zajištění meetingů, školení, služebních cest)

Požadujeme:
minimální praxe v administrativě (např. jako asistentka, recepční…), možno i jako brigáda při studiu
uživatelská znalost PC a MS Office (Word, Excel, formátování dokumentů apod.), spisovná čeština, gramatika
pečlivost, samostatnost, logické myšlení
organizační schopnosti a komunikační dovednosti
řidičské oprávnění sk. B
profesionální vystupování, milá a veselá povaha a zájem být nápomocná/ý kolegům

Nabízíme:
Know-how + zázemí silné společnosti
dlouhodobou perspektivu, jistotu a stabilitu
praxi v renomované české společnosti v oblasti financí a administrativy
práci v přátelském kolektivu mladých lidí
příjemné pracovní prostředí v centru města Písek
možnost seberealizace a osobního rozvoje, pr