Prodejce/kyně spotřební elektroniky

Pracovní místo ( Prodejce/kyně spotřební elektroniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hlavní 54, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný dle dohody. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: pružná pracovní doba (jednosměnný provoz). Náplň práce: plnění cílů prodejny, účast na zaškolování personálu, příjem a vyřizování reklamací, příjem zboží a následné vystavení, přímý prodej (a vše, co s ním souvisí). Požadujeme: zkušenosti z oblasti elektro sortimentu výhodou, zodpovědnost, příjemné vystupování, svědomitost, důslednost, zájem o osobní rozvoj, trestní bezúhonnost. Nabízíme: kvalitní zaučení, odměňování dle dosažených výsledků, možnost profesního růstu, firemní zaměstnanecké benefity, stravenky, zaměstnanecké slevy. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem.
Volné místo prodejce/kyně spotřební elektroniky pro lokalitu Aš.