Pracovník kontroly kvality - laborant/ka

  • Soběslav

Pracovní místo ( Pracovník kontroly kvality - laborant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce - spolupráce při řízení a kontrole kvality potravinářských výrobků dle HACCP, BIO, spolupráce při vývoji nových výrobků, práce s laboratorními přístroji, komunikace s výrobou.

Požadujeme
- SŠ vzdělání odborného zaměření
- znalost mikrobiologických rozborů
- zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1 rok
- znalost norem a systémů HACCP, BIO, BRC výhodou
- znalost kapalinové chromatografie výhodou
- znalost práce s PC - MS Office, Helios Red výhodou
- samostatnost, odpovědnost, schopnost práce v týmu

Nabízíme - perspektivní a zajímavé zaměstnání ve stabilní potravinářské společnosti s více než 25-ti letou historií, dobré finanční ohodnocení, stravenky, práce v příjemném kolektivu.
Kontakt e-mailem.
Volné místo pracovník kontroly kvality - laborant/ka pro lokalitu Soběslav.