manažer/ka obchodní skupiny

  • Louny

Pracovní místo ( manažer/ka obchodní skupiny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Osvoboditelů 420 Louny
Jsme největší pojišťovna na našem trhu. Ctíme kvalitní práci v rámci servisu a prodeje. Spokojenost klientů začíná u spokojenosti zaměstnanců.
Co na Vás čeká: pohodová atmosféra, přátelský a stabilní tým hotových profesionálů s perfektními výsledky. Neomezený příjem (manažerská, pečovatelská a získatelská provize). Veškeré vzdělávání zdarma, zázemí kanceláře, služební notebook a telefon a další zaměstnanecké benefity. Předání naší klientely do péče. Možnost kariérního růstu.
Co očekáváme my od Vás: vstřícnou komunikaci s klienty i podřízenými, umění aktivně naslouchat, IT gramotnost, ŘP sk. B, chtít se vzdělávat a profesně rozvíjet. Obchodní zkušenosti, manažerská praxe vítána, praxe v pojišťovnictví není podmínkou.
mzda + provize z prodeje
Dovolená 5 týdnů, zvýhodněné pojistné produkty, stravenky, příspěvky zaměstnavatele na životní pojištění a důchodové spoření, zdravotní program, zvýhodněný tarif mobilního operátora, Benefity program pro volný čas a zdraví
kontakt:, tel.: 733782221 (po-pá od 8,00 do 17,00 hod), e-mail: ipistorova@koop.cz
Volné místo manažer/ka obchodní skupiny pro lokalitu Louny.