Zástupce vedoucí prodejny

  • Blansko

Pracovní místo ( Zástupce vedoucí prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte různorodou práci, kde se nebudete nudit? Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti s prací v maloobchodu nebo chuť se něco nového naučit a praxi ve vedení menšího kolektivu? Pak máme zajímavou nabídku právě pro Vás!

Prodejna HRUŠKA spol., s.r.o. příjme zástupce vedoucí prodejny!
Požadujeme:

– vyučení popř. praxe v maloobchodě
– znalost práce na pokladně
– zodpovědnost a spolehlivost
– výborné komunikační a řídící schopnosti
– výhodou praxe na vedoucí pozici v maloobchodní prodejně (vedoucí, zástupce vedoucí prodejny)
– výhodou zkušenosti s vedením kolektivu
Nabízíme
– příspěvek na praní pracovních oděvů
– příspěvek na penzijní připojištění
- odměny při pracovních a životních výročích
– nástup dle dohody a možností uchazeče
– zvýhodněné mobilní volání
– vstupní zaškolení přímo na prodejně
Volné místo zástupce vedoucí prodejny pro lokalitu Blansko.