Skladník/ce

  • Šumperk

Pracovní místo ( Skladník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE
•řídíte sklad náhradních dílů
•zajišťujete nákup náhradních dílů, jeho plánování a evidenci příjmu a spotřeby
•spolupracujete při vedení archivu centrální údržby
•zajišťujete tvorbu standardů autonomní a profesní údržby (čištění + mazání)
•spolupracujete při zajišťování projektů a při zavádění TPM.

POŽADAVKY NA VÁS
•SŠ ve strojírenském oboru, vhodné i pro absolventy
•využijete znalost PC - MS Office na uživatelské úrovni, znalost SAP je pro Vás výhodou
•také znalost AJ je pro Vás výhodou
•využijete řidičské oprávnění skupiny B
•oceníme Vaši samostatnost, technické myšlení, pečlivost a otevřenost k získávání nových informací.

NABÍZÍME VÁM
•možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti
•technické vybavení a zaškolení
•vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami
•možnost využití profesních vědomostí, odborný rozvoj a kariérní růst
•mzdové ohodnocení a benefity v souladu s podnikovými pravidly.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE
•Šumperk, prac.doba 6:00-14:00 hod

MOŽNÝ NÁSTUP
•ihned, případně dle vzájemné domluvy.

PRACOVNÍ SMLOUVA
•na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Volné místo skladník/ce pro lokalitu Šumperk.