IT support

  • Děčín

Pracovní místo ( IT support ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Benešovská č.p. 432/3, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2
Nástup možný ihned.

McPen je prostě SUPER PARTA, která potřebuje NOVOU POSILU!

Společnost VersaCo s. r. o., provozovatel sítě maloobchodních prodejen papírnictví McPen, přijme do svého týmu v Děčíně posilu na pozici IT support.

Jaká bude náplň Vaší práce?
- IT podpora prodejnám po celé ČR a centrále společnosti
- aktivní přístup k řešení provozních problémů v maloobchodní síti
- komunikace s dodavateli IT služeb
- proaktivní návrhy zlepšení činnosti v IT oddělení
- reporting vlastní činnosti
- monitorování nákladů ve svěřené části oddělení
- případná správa www stránek a e-shopu
- aktivní podíl na plánování a realizování projektů v rámci IT oddělení
- spolupráce na budování nových prodejen
- pracovní návštěvy v prodejnách

Jaké jsou naše požadavky?
- znalost IT systémů (Windows, MS Office, sítě) a mobilních platforem (uživatelsky)
- znalost IS WinShop výhodou
- angličtina na úrovni odborné literatury a softwaru
- logické myšlení a schopnost navrhovat řešení problémů
- schopnost a chuť se učit novým věcem
- práce v týmu
- spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Co Vám nabízíme my?
- práci v mladém, příjemném a perspektivním kolektivu v rychle se rozvíjející společnosti
- benefity (stravenky, sick days, příspěvek na tábor, příspěvek na nákup v našich prodejnách)
- počítač a mobilní telefon i k soukromým účelům
- firemní školení, firemní akce
- možnost sebevzdělávání

Kontaktní osoba: Michaela Kroupová, tel. 702 099 817, e-mail: mkroupova@vers