Účetní

  • Děčín

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Předmostí č.p. 1860/6, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2

Nástup dle dohody.

Náplň práce:
• Pomoc s vedením podvojného účetnictví v podnikatelské sféře (od prvotních dokladů až po uzávěrkové operace)
• Účtování faktur přijatých, vydaných, bankovních výpisů, pokladních dokladů a interních dokladů v souladu s českou legislativou
• Zpracování DPH, DPPO, silniční daně, daně z nemovitosti, zahraniční DPH a kontrolních hlášení
• Příprava daňového přiznání, podkladů pro audit a daňového poradce

Co očekáváme:
• Úplné SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
• Min. 3 roky praxe v pozici samostatného účtování
• Znalost práce na PC (Microsoft Office) a znalost účetního systému 6K výhodou
• Dobré komunikační schopnosti
• Samostatnost, pečlivost, svědomitost
• Logické myšlení
• Časovou flexibilitu
• Odolnost vůči stresu
• Trestní bezúhonnost

Co Ti nabízíme:
• Smlouvu na hlavní pracovní poměr
• Motivující finanční ohodnocení
• Práci na zajímavých dlouhodobých projektech
• Možnost firemního paušálu
• Profesní školení a tréninky
• Zajímavé firemní akce
• Příjemný kolektiv
• Stabilní zázemí rychle rostoucí firmy
• Klidnou kancelář

Kontakt:
Monika Vaněčková, tel. +420 606 794 074, e-mail: prace@gpd.cz
Volné místo účetní pro lokalitu Děčín.