PROJEKTOVÝ MANAGER

  • Liberec

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Soukromá společnost zabývající se výrobou prosklených fasád se sídlem v Liberci přijme uchazeče na pozici Projektového managera prosklených fasád ve Švédsku.
Požadovaná praxe:
- praxe v podobné pozici ve stavebním sektoru min 3 roky
Požadované znalosti:
- Výborná znalost AJ slovem i písmem podmínkou
- Vysokoškolské vzdělání technického směru podmínkou
- Orientace v technických výkresech
- Kompletní odpovědnost za realizaci projektu
- Znalost práce s PC - Word, Excel
- ŘP skupiny B
- Ochota cestovat (Evropa)
- Znalost výroby a montáže fasád ze systémových profilů Schuco, Reynaers výhodou.
Nabízíme:
- Místo výkonu práce: Liberec, Praha a Stockholm
- Možnost spolupráce na prestižních Evropských projektech
- Klidné a kultivované prostředí stabilní rodinné firmy
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Možnost růstu
- Další benefity dle dohody
Mzda - nástupní:
50.000,- až 80.000,- / měsíc. + prémie a příplatky v zahraničí. Závisí na zkušenostech zájemce.
Vaše žádosti spolu s životopisy zasílejte na hana.lacinova@fenestra-wieden.cz
Vámi zaslané informace budou použity firmou Fenestra Wieden s.r.o. pouze pro potřeby tohoto výběrového řízení, které bude uzavřeno do 30. 6. 2019.
Volné místo projektový manager pro lokalitu Liberec.