kontrolor/kontrolorka (ekonom/ekonomka) oddělení stížností, petic a vnitřní kont

  • Brno

Pracovní místo ( kontrolor/kontrolorka (ekonom/ekonomka) oddělení stížností, petic a vnitřní kont ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa
kontrolora/kontrolorky (ekonoma/ekonomky) oddělení stížností, petic a vnitřní kontroly odboru kontrolního a právního
Místo výkonu práce: Brno, Žerotínovo náměstí 449/3
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10
Termín nástupu: co nejdříve - dle dohody
Charakteristika vykonávané práce: Pracovní pozice je zaměřena na vykonávání kontrol všech agend zajišťovaných pracovníky KrÚ JMK, jedná se např. o kontroly administrace dotací, pracovních postupů dle interních předpisů, zadávání veřejných zakázek a dalších činností dle konkrétních pokynů ředitele KrÚ JMK. Oddělením je také zajišťována koordinace veškeré kontrolní činnosti celého úřadu a s tím související analýza a zpracovávání různých reportních zpráv. Úspěšný uchazeč/uchazečka může očekávat práci v přátelském kolektivu, při které využije své vědomosti v oblasti veřejné správy, ekonomiky, účetnictví či veřejné podpory a při které rozšíří své znalosti o fungování krajské samosprávy.
Kontaktní pracovnice: JUDr. Dagmar Dorovská, vedoucí oddělení stížností, petic a vnitřní kontroly odboru kontrolního a právního, tel.: 541 651 263
Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu ekonomického směru, znalost ekonomické agendy, veřejné správy, problematiky dotací a veřejné podpory, účetnictví, orientaci v příslušné legislativě, zejm. znalost kontrolní