REFERENT, REFERENTKA SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT, REFERENTKA SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku, nástup 1.8.2019, - pracovní doba 6:00 - 14:30
- Pracovní náplň: vedení kompletní skladové evidence, fakturace - příjem, výdej, následná přefakturace, pečlivá kontrola skladových zásob, pravidelné inventury , měsíční uzávěrky
- Požadujeme: Minimálně SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici podmínkou, znalost základního účetnictví - fakturace, práce s PC - orientace v systému Orsoft velkou výhodou
- Nabízíme: zajímavou a kreativní práci , odpovídající finanční ohodnocení, přátelský kolektiv
příspěvek na stravování, zázemí stabilní společnosti
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně (8 - 15) e-mailem nebo telefonicky (8 - 15), kontaktní osoba: Veverková Věra, e-mail: sekretariat@hradeckapekarna.cz, tel. 730 540 455
Volné místo referent, referentka skladového hospodářství pro lokalitu Hradec Králové.