Vrátný/vrátná

  • Chrudim

Pracovní místo ( Vrátný/vrátná ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o. Chrudim - K Májovu 1244
POŽADAVKY: čistý TR, osvědčení Strážný 68-008-E výhodou
Pracovní poměr většinou prodlužujeme.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: přispíváme na stravné na každý pracovní den v měsíci. Poskytujeme náborový příspěvek až 3 500 Kč při splnění podmínek. Samozřejmostí příplatky za noční službu, víkend, svátek.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle a to mezi 8:00 - 12:00 hod. nebo na e-mailové adrese.
Volné místo vrátný/vrátná pro lokalitu Chrudim.