Vedoucí ekonomického úseku

  • Chrudim

Pracovní místo ( Vedoucí ekonomického úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Soukenická 158
NÁPLŇ PRÁCE: Komplexní vedení účetnictví účetní jednotky, koordinace účtování o stavu, pohybu a rozdílu majetku a závazků o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech a o výsledku hospodaření včetně sestavování účetní závěrky a vedení účetních knih, sestavování rozpočtu a jeho úprav v souladu s přidělenými finančními zdroji, kontrola využití finančních zdrojů, zpracování ekonomických údajů pro sestavení vyúčtování poskytnutých dotací závěrečných zpráv projektů a dotací.
POŽADAVKY: vysokoškolské vzdělání v ekonomického směru, trestní a občanská bezúhonnost, orientace v platné legislativě , výborná znalost podvojného účetnictví podmínkou , znalost rozpočtových pravidel příspěvkových organizací ÚSC, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost, psychická odolnost, znalost práce na PC, znalost IS HELIOS Fenix a Orion výhodou, praxe v oboru výhodou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, práci v příjemném a stabilním kolektivu, motivující zázemí organizace, podporujeme stálé zvyšování odbornosti
Typ úvazku a délka pracovního poměru, finanční ohodnocení : plný pracovní úvazek, platová třída 10 , základní platový tarif 19.110,- Kč - 28.750- Kč dle započitatelné praxe, příplatek za vedení, osobní příplatek, pružná pracovní doba, smlouva na dobu určitou, nástup dle dohody
Výběrové řízení je dvoukolové: v prvním kole komise posoudí splnění podmínek výběrového řízení, náplní druhého kola budou osobní pohovory s uchazeči. Vyhlašovatel si vyhrazuje zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. P