Vedoucí oddělení sociálně právní ochrany dětí - odbor sociálních věcí

  • Tábor

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení sociálně právní ochrany dětí - odbor sociálních věcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Město Tábor zastoupené tajemníkem Městského úřadu Tábor v y h l a š u j e podle zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících územně samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění výběrové řízení
na obsazení pracovního místa vedoucího úředníka(ce)
vedoucí oddělení sociálně právní ochrany dětí - odbor sociálních věcí, pracovní poměr na dobu neurčitou.
Název územního samosprávného celku: Město Tábor, IČ: 00253014.
Druh a místo výkonu práce: Městský úřad Tábor, odbor sociálních věcí, vedoucí oddělení sociálně právní ochrany dětí s místem výkonu práce Tábor
Náplní práce je: - zajišťování sociálně-právní ochrany dětí v územním obvodu obce s rozšířenou působností
- vedení a koordinace činností pracovníků oddělení sociálně právní ochrany dětí (opatrovnictví, náhradní
-výkon sociálně-právní ochrany dětí dle příslušné legislativy
- poskytování sociálně-právního poradenství rodičům a dětem, zprostředkování odborné pomoci
- spolupráce s dalšími subjekty (ústavní, školská, zdravotnická zařízení, soudy, obecní úřady, poskytovatelé sociálních služeb, orgány činné v trestním řízení apod.
Platová třída: 10*
Předpokládaný nástup: červenec 2019, dle dohody
Základní předpoklady dle zákona č. 312/2002 Sb.:
1.státní občan ČR (popř. cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR)
2.věk minimálně 18 let
3.způsobilost k právním úkonům
4.bezúhonnost

Jiné požadavky:
1.odborné vzdělání v souladu s § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, tj.min. vyšší odborné vzdělání (způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka)
2.aktivní znalost práce na PC -MS Office, Windows, Ex