Samostatná mzdová účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Samostatná mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nejvyšší správní soud hledá kandidáty/kandidátky na pozici
Náplň práce:
- úplné zpracování mezd a mzdové agendy (200 osob)
- správa mzdového a personálního systému (Vema)
- roční vyúčtování a daňového přiznání
- reporting, analýza mzdových nákladů, spolupráce na přípravě rozpočtu v oblasti mezd
- administrativa spojená s chodem personálního a mzdového oddělení soudu
Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní instituce, příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Brna
- 5 týdnů dovolené a 4 dny indispoziční volno za kalendářní rok, pružná pr. doba
- příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek z FKSP
- možnosti vzdělávání
- notebook
Požadavky:
- středoškolské vzdělání
- obdobná předchozí praxe v oboru výhodou
- znalost platných předpisů z oblasti mezd a personalistiky
- dobrá znalost práce na PC (Excel a Word) a českého jazyka nutností
- schopnost rozvrhnout si samostatně práci
- vysoká míra pečlivosti a přesnosti v práci
Jedná se o pracovní poměr s výkonem práce v sídle Nejvyššího správního soudu na Moravském nám. 6, Brno.
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Platové ohodnocení se řídí nařízením o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Strukturovaný životopis s přehledným popisem dosavadní praxe a motivační dopis zasílejte na adresu: prace@nssoud.cz
Volné místo samostatná mzdová účetní pro lokalitu Brno.