Fakturant/ka, pokladní

  • Mimoň

Pracovní místo ( Fakturant/ka, pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-Fakturace činností na základě fakturačních podkladů
-Tvorba a kontrola fakturačních podkladů
-Kompletování a evidence vydaných faktur
-Příjem a výdej hotovosti
-Zápis účetních dokladů do účetního programu a pokladní knihy
-Inventarizace pokladen
-Výdej a evidence stravenek
-Evidence smluv na svoz odpadů firem a fyzických osob
Požadujeme:
-SŠ/VŠ vzdělání
-Znalost zákona o DPH
-Dobrá znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)
-Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti, časová flexibilnost, vysoké pracovní nasazení
-Praxe na obdobné pozici výhodou
Nabízíme:
-Zázemí stabilní společnosti
-Práce v dynamickém kolektivu
-Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
-Nástupní plat 25.000,- až 28.000,- s možností růstu ohodnocení
-Zaměstnanecké výhody (mobilní telefon, příspěvek na stravování)
-Možnost vzdělávání a osobního růstu
-Nástup možný ihned
S životopisem prosím zašlete i podepsaný souhlas se zpracováním osobních údajů, který naleznete zde: https://compag.cz/kariera/fakturant-ka-pokladni-r38538.htm. Pokud tak neučiníte, nemůžeme Vás zařadit do výběrového řízení.
Kontaktní osoba: Lucie Pražáková, telefon 737 248 866, e-mail prazakova@compag.cz
Volné místo fakturant/ka, pokladní pro lokalitu Mimoň.