Lékařský ředitel

  • Karviná

Pracovní místo ( Lékařský ředitel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Lázně Darkov, a.s., vyhlašuji výběrové řízení na pozici lékařského ředitele. Nabízíme práci na HPP
odpovídající platové ohodnocení, platový růst odpovídající zkušenostem a pracovnímu nasazení, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené,
služební auto pro soukromé účely, stravovaní, mobilní telefon, notebook, ubytovaní,
Požadujeme:
a) ukončené vysokoškolské vzdělání;
b) manažerské zkušenosti, praxe v řízení a vedení týmu;
c) znalost legislativy v oblasti lázeňství; vykazování
zdravotnických výkonů, další reporty a statistiky
d) dobrá orientace v oboru působení a zaměření
organizace;
e) velmi dobré komunikační schopnosti;
f) řídící, organizační a vyjednávací schopnosti;
g) aktivní uživatelská znalost práce na PC;
h) bezúhonnost;
i) řidičský průkaz skupiny B
j) znalost cizího jazyka angličtina, další výhodou;
k) zaměření na rozvoj potenciálu lázní a jejích prezentaci
v balneo provozech, další vědecká nebo odborná činnost

Strukturovaný profesní životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech plus motivační dopis (motivace k výkonu pracovní pozice, která je předmětem výběrového řízení) zasílejte na adresu: maruniak@darkov.cz, +420 596 372 328
Volné místo lékařský ředitel pro lokalitu Karviná.