Projektový manager/ka

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Projektový manager/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Karásková Dagmar, tel.: 775 228 788, e-mail: dagmar.karaskova@kokiskashop.cz
(doporučenky pouze úterý a středa od 8-14,30 hod, po tel. domluvě a zaslání životopisu)

abízíme práci v atraktivním prostředí internetového obchodu.
Nabízíme zajímavou práci a především kariérní růst.

V současné době hledáme ambiziózní kolegyni/ kolegu pro na pozici projektového managera/ku s vynikající znalostí anglického jazyka (slovem i písmem). Jedná se o denní komunikaci se zákazníky i dodavateli, jak elektronicky tak i telefonicky.

Jedná se o osmi hodinovou pracovní dobu.

NABÍZÍME:
stabilní pozici s možností profesního růstu
přátelský mladý kolektiv
možnost seberealizace
práci v centru Karlových Varů

POŽADUJEME:
dobrou znalost práce na PC - denní práce na PC
dobrou znalost práce s tabulkovým a textovým editorem - denní práce
vynikající rozhled v oblasti internetového obchodu a sociálních sítí
příjemné vystupování
umění komunikovat s lidmi
spolehlivost a čestnost
ochota učit se novám věcem
orientace na výkon, práce pro firmu
vynikající znalost anglického jazyka slovem i písmem
Volné místo projektový manager/ka pro lokalitu Karlovy Vary.