REFERENT VYMÁHÁNÍ A EXEKUCÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT VYMÁHÁNÍ A EXEKUCÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- Soustavný a ucelený výkon prací při vymáhání nedoplatků včetně mezinárodní spolupráce,
- nařizování daňových exekucí všemi způsoby podle zákona č. 280/2009, včetně prodeje movitých věcí a nemovitých věcí,
- provádění výkonu nařízených daňových exekucí (soupisy věcí movitých, organizace a výkon dražeb),
- organizování a výkon dražeb majetku státu podle zákona č. 26/2000 Sb.,
- příprava podkladů pro zajištění výkonu zástavního práva podle zákona č. 280/2009.,
- provádění úkonů v rámci insolvenčního řízení.
Požadavky:
- alespoň vyšší odborné vzdělání,
- znalost zákonů č. 280/2009 Sb. (Daňový řád), č. 99/1993 Sb. (Občanský soudní řád), č. 182/2006 Sb. (Insolvenční zákon) a č. 26/2000 Sb. (Zákon o veřejných dražbách),
- znalost práce na PC,
- aktivní řidič (řidičský průkaz skupiny B),
- časová flexibilita, odolnost vůči stresu a zátěži, loajalita vůči organizaci,
- výhodou praxe v oboru exekuce prodejem movitých a nemovitých věcí.
Benefity:
- po zapracování přiznání osobního příplatku
- výkonnostní / cílové odměny
- pružná pracovní doba (vyrovnávací období 1 kalendářní měsíc)
- 5 týdnů dovolené
- 5 dnů placeného volna
- stravenky v hodnotě 70,-Kč (příspěvek zaměstnavatele činí 36,-Kč)
- osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.)
- příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP)
- dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních)
- Multisport karta (dle zájmu zaměstnance, v případě zájmu využití hradí zaměstnanec paušální cenu 600,-Kč/měsíc), (více info k tomuto benefitu https://multisport.cz/)
- interní i externí