Mzdový/á účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Mzdový/á účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nejvyšší správní soud hledá kandidáty/kandidátky na pozici Mzdový účetní
Požadavky:
- středoškolské vzdělání
- znalost mzdového účetnictví podmínkou, software Vema výhodou
- znalost pracovně právní legislativy
- výborná znalost práce na PC (Excel a Word) a českého jazyka podmínkou
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, korektní a vstřícné chování i vystupování
- vysoká míra pečlivosti a přesnosti v práci
Náplň práce:
- kompletní zpracování mezd zaměstnanců soudu
- administrativa spojená s chodem personálního a mzdového oddělení
- práce s interním informačním systémem NSS
- archivace dokumentů, pošta, vedení rejstříku a přehledů
- příprava podkladů, rozborová a statistická činnost
Nabízíme:
- Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí
- Různorodá práce, vzdělávání
- Benefity (5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky, příspěvky)
- Termín nástupu dohodou (ideálně 7/2019)
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, s výkonem práce v sídle Nejvyššího správního soudu na Moravském nám. 6, Brno.
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Platové ohodnocení se řídí nařízením o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Strukturovaný životopis s přehledným popisem dosavadní praxe a motivační dopis zasílejte na adresu: prace@nssoud.cz , a to do 10. 6. 2019.
Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo tuto lhůtu zkrátit nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené kvalifikační požadavky na danou pozici.
Volné míst