OPERÁTOR/-KA RUČNÍ MONTÁŽE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OPERÁTOR/-KA RUČNÍ MONTÁŽE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 82192 Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů
- Místo výkonu práce: Akademika Bedrny č.p. 88/6, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: montáž dialyzačních setů, lepení spoje.
- Požadujeme: pečlivost, smysl pro pořádek, precizní ruční práci
- Nabízíme: příspěvek na stravu a dopravu, 3 dny volna navíc,
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: personalistika@onivon.cz
Volné místo operátor/-ka ruční montáže pro lokalitu Hradec Králové.