ÚČETNÍ A ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

  • Písek

Pracovní místo ( ÚČETNÍ A ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Zodpovědnost za evidenci účetních dokladů
- Zajištění, kompletace a účtování jednotlivých dokladů
- Komunikace se zákazníkem telefonicky i e-mailem
Pracovní doba: jedna směna 7:00 - 15:30 hod. - MOŽNOST I PRUŽNÉ PRACOVNÍ DOBY.
Požadavky:
- Orientace v účetní problematice - praxe min.3 roky
- Základní znalost podvojného účetnictví
- Pečlivost, důslednost a spolehlivost
- Výborná znalost práce na PC s MS Office, Outlook
- Znalost programu Pohoda podmínkou
Požadované vzdělání:
- SŠ nebo VŠ ekonomického směru
Nabízíme: Mzda 180-260 Kč/hod, práce na plný úvazek, jedna směna, příjemné pracovní prostředí a vstřícný přístup, stravenky
První kontakt: office@ok-hracky.cz, tel.: 777 664 502, Milan Klečacký
Volné místo účetní a administrativní pracovník/ce pro lokalitu Písek.