Učitel/ka odborných předmětů střední školy a praktického vyučování

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Učitel/ka odborných předmětů střední školy a praktického vyučování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Komenského 449/2, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD do 31.8.2020). Náplň práce: výuka předmětů technologie, stolničení, potraviny a výživa. Požadujeme: kvalifikační požadavky podle § 9, odst. 2 a 3 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů (v platném znění), magisterské vzdělání s kvalifikací pedagog/žka. Kontakt pro zájemce: doklady o dosaženém vzdělání, přehled o praxi a životopis je nutné doložit k žádosti; před podepsáním smlouvy je nutné doložit výpis z rejstříku trestů; přihlášky zasílejte do 18.6.2019 do 9:00 h na uvedenou adresu nebo e-mailem na hotelova.skola@post.cz; přijímací pohovor se bude konat dne 18.6.2019 v 9:30 h v budově Hotelové školy Mariánské Lázně (ředitelna), Komenského 449/2, 353 01 Mariánské Lázně.
Volné místo učitel/ka odborných předmětů střední školy a praktického vyučování pro lokalitu Mariánské Lázně.