mzdová účetní, personální, hlavní pokladní

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( mzdová účetní, personální, hlavní pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Mzdová účetní, personální, hlavní pokladní .
Náplň práce:
- Kompletní vedení mzdové a personální agendy a souvisejících aktivit
- Kompletní měsíční zpracování mezd, odvodů a daní
- Vedení související mzdové agendy
- Komunikace s příslušnými úřady (OSSZ, ZP, ÚP, exekutorské úřady) a příprava podkladů a zastupování společnosti při kontrolách
- Zpracování potřebných dokladů a potvrzení pro zaměstnance
- Zpracování statistiky a reportů pro státní úřady a legislativu
- Zpracování a kontrola evidence pracovní doby zaměstnanců
- Roční zúčtování daní
- Poradenství a konzultace zaměstnancům v oblasti mezd
- Vedení pokladny
Požadujeme:
praxe v oboru alespoň 3 roky; znalost účetního programu Helios výhodou; MS Office - Word, Excel, Outlook
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, prémie, nástup možný ihned, příspěvek na životní a úrazové připojištění
Volné místo mzdová účetní, personální, hlavní pokladní pro lokalitu Jindřichův Hradec.