Organizační pracovníci skupiny příjmu - ZZC Bělá

  • Bělá pod Bezdězem

Pracovní místo ( Organizační pracovníci skupiny příjmu - ZZC Bělá ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Jezová 1501, 29421 Bělá pod Bezdězem

Prvotní kontakt: e-mail: rvyskocil@suz.cz

Požadujeme:
- min. úplné střední vzdělání s maturitou nejlépe se sociálním zaměřením
- znalost práce s MS Office
- multikulturní toleranci
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny)
- organizační dovednosti a schopnost pracovat samostatně v zátěži
- komunikativní znalost angličtiny a/nebo ruštiny

Nabízíme:
- samostatnou a odpovědnou práci
- platové zařazení PT 8 dle NV 341/2017 Sb. + příplatky za směnnost a neurozátěž
- osobní příplatek
- výhody zaměstnance organizační složky státu
- vzdělávací a jazykové kurzy
- fond kulturních a sociálních potřeb
- stravování
- nabízíme Multi-sport kartu
- možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro členy rodiny
- 4 dny indispozičního volna, 5 týdnů dovolené apod.

Pracovní náplň:
- vedení administrativy související s příchodem, pobytem a odchodem klientů ze zařízení
- podíl na správě informačních databází
- spolupráce s dalšími státními institucemi, zejména Policií ČR a nevládním sektorem

Předpokládaný nástup dle dohody.
U vybraných uchazečů je součástí výběrového řízení psychologické vyšetření, které se uskuteční na psychologickém pracovišti MV v Praze.
Informace o naší organizaci na www.suz.cz
Jestli vás naše nabídka zaujala, zašlete životopis a motivační dopis prostřednictvím tohoto pracovního portálu.
Volné místo organizační pracovníci skupiny příjmu - zzc bělá pro lokalitu Bělá pod Bezdězem.